Registreerimine või RSVP

Registreerimised või RSVP-d - saame seadistada veebipõhiseid registreerimisi (nii lihtsaid kui ka keerulisemaid) või korraldada RSVP registreerimisi (vajaduse korral telefoni teel registreerimisi), et teie külalised saaksid vastata neile sobival viisil.

Oleme registreerinud veebipõhiselt:
Kõike! Konverentsid, RSVP-sid vajavad üritused (mille kaudu saate meilt külaliste nimekirja), makseteta üritused, tasulised üritused…

Veebiregistreerimised konverentsi veebisaidi osana või ainult veebiregistreerimised.

 

Konverentsi korraldajana saame pakkuda järgmisi teenuseid:

  • Korraldada sündmuse jaoks turvaline veebiregistreerimise veebilink ja tagada IT-tugi.
  • Töötada välja hõlpsasti kasutatav veebipõhine registreerimisvorm, et inimesed saaksid registreeruda ja tasuda umbes 10-15 minutiga.
  • 24-tunnine juurdepääs veebiregistreerumistele - see tähendab, et teie külalised saavad tööajal või pärast seda registreeruda või RSVP vastata.
  • Kontor töötab esmaspäevast reedeni kella 10.00–17.00. Kuid meie töötajad tegelevad kõigi päringutega jooksvalt ja esimesel võimalusel.

 

Aktsepteerime endiselt ka teisi registreerumisi! Kuigi veebipõhised registreerimised on väga populaarsed, peaks kõigil potentsiaalsetel delegaatidel ja külalistel olema võimalikult palju registreerimisvõimalusi, nii et aktsepteerime ja töötleme siiski ka käsitsi registreerimisi e-posti teel. Vajaduse korral aktsepteeritakse ka telefoni teel saadetud vastuseid.

Lisainfo: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.